Witamy w Bikegaraż,
 
Jesteśmy profesjonalnym sklepem, serwisem rowerowym. Naprawiamy wszystkie typy rowerów.
Zajmujemy się również zaplataniem/centrowaniem kół, serwisem hamulców hydraulicznych, amortyzatorów, przebudowujemy oraz składamy od podstaw rowery na zamówienie. Zajmujemy się również odchudzaniem rowerów, pomożemy Ci skonfigurować lekką maszynę do wygrywania. Na miejscu mamy bardzo dużo części rowerowych oraz akcesoriów. Z miesiąca na miesiąc cały czas poszerzamy ofertę dostępnego u nas asortymentu.
 
Jesteśmy warsztatem w pełni niezależnym, stworzonym z pasji do rowerów i chęci działania w tej branży. Jako aktywni pasjonaci kolarstwa z wieloletnim stażem jesteśmy i staramy się cały czas być na bieżąco z nowinkami technicznymi, sprzętowymi oraz serwisowymi tak żeby móc jak najlepiej dbać o Wasze rowery i móc zawsze służyć radą w kwestii doboru sprzętu.
Pracujemy w centrum miasta, żebyście do nas wszyscy mieli po drodze. Nasz serwis znajduje się zaraz koło Radia Kraków na ulicy Kościelnej 3. Nie bójcie się przywieźć do nas roweru samochodem, mamy swoje miejsca parkingowe, nie należące do strefy płatnego parkowania, dla Was oczywiście za darmo na czas wizyty w serwisie.
 
Zapraszamy :)

Bikegaraż
Paweł Gryglewski
Piotr Skrzyszowski
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz
Znajdź nas na Facebooku
Powered by Kopage